Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΛΥΦΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΑΥΡΗ
59,95 €
Γυναικεία τσάντα ώμου με ανάγλυφο σχέδιο από συνθετικό δέρμα. Εσωτερικά περιέχει φόδρα, ανοιχτές θήκες και τσέπη που κλείνει. Το κράτημα της είναι με ρυθμιζόμενη αλυσίδα, προσδίδοντας μία elegant εμφάνιση. Κλείνει με καπάκι και χρυσό κούμπωμα.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική θήκη με φερμουάρ, Εσωτερικές θήκες |
|---|---|
| Κλείσιμο | Χρυσό/ασημί κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Σχέδιο τσάντας | Ανάγλυφο σχέδιο |
| Πλάτος | 8cm |
| Μήκος | 26cm |
| Ύψος | 20cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |




















