Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΛΥΦΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ
64,95 €
Γυναικεία τσάντα ώμου, με διπλά χερούλια και ανάγλυφες λεπτομέρειες, κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Έχει ένα ευρύχωρο εσωτερικό και κλείνει με φερμουάρ.
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
|---|---|
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα χειρός/ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Σχέδιο τσάντας | Ανάγλυφες λεπτομέρειες |
| Πλάτος | 15cm |
| Μήκος | 56cm |
| Ύψος | 31cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |













