Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ
59,95 €
| Διακοσμητικά | Χρυσές λεπτομέρειες |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Θήκη με φερμουάρ,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ,Πίσω τσέπη |
| Κλείσιμο | Χρυσό/ασημί κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Σχέδιο τσάντας | Ανάγλυφο σχέδιο |
| Πλάτος | 10cm |
| Μήκος | 39cm |
| Ύψος | 22cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |

















