Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΜΩΣΑΙΚΟ ΤΥΠΩΜΑ ΕΛΑΦΙ
64,95 €
Γυναικεία τσάντα χειρός με μωσαϊκό τύπωμα ελάφι, από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά έχει φόδρα και θήκες. Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και αποσπώμενο λουράκι για να φοριέται και χιαστί. Κλείνει με φερμουάρ και μαγνητικό κούμπωμα. Με διακομματικό logo ‘a’.
| Εμφάνισης Τσάντας | Τυπωμένο |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ,Μαγνητικό κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι,Διπλά Χερούλια |
| Λουρί Τσάντας | Αποσπώμενο λουράκι |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα χειρός |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 14cm |
| Μήκος | 39cm |
| Ύψος | 16cm |
| Μέγεθος | Μικρή |



















