Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΜΩΣΑΙΚΟ ΤΥΠΩΜΑ ΕΛΑΦΙ
59,95 €
Γυναικεία τσάντα ώμου κρόκο, με μωσαϊκό τύπωμα ελάφι, από συνθετικό δέρμα. Εσωτερικά περιέχει φόδρα, ανοιχτές θήκες και τσέπη που κλείνει. Διαθέτει αλυσίδα και κλείνει με χρυσό κούμπωμα.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό,Τυπωμένο |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική θήκη με φερμουάρ,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Χρυσό/ασημί κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 8cm |
| Μήκος | 26cm |
| Ύψος | 20cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |



















