Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ME ΜΩΣΑΙΚΟ ΤΥΠΩΜΑ ΕΚΡΟΥ
59,95 €
Γυναικεία τσάντα ώμου με μωσαϊκό τύπωμα και ελάφι από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Διαθέτει διπλά χερούλια για καλύτερο κράτημα και κλείνει με φερμουάρ. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει θήκες και τσέπη που κλείνει. Μία ευρύχωρη και fashion forward επιλογή!
| Εμφάνισης Τσάντας | Τυπωμένο |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 10cm |
| Μήκος | 37cm |
| Ύψος | 30cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |





















