Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 39€
ΤΣΑΝΤΑ ΩΜΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΥΠΩΜΑ ΕΛΑΦΙ ΕΚΡΟΥ
59,95 €
Γυναικεία τσάντα ώμου με τύπωμα από ελάφι και διπλά χερούλια, σε οβάλ σχήμα από τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει θήκες και τσέπη που κλείνει. Ασφαλίζεται με μαγνητικό κούμπωμα. Μία από τις καλύτερες τσάντες της φετινής συλλογής μας.
| Εμφάνισης Τσάντας | Τυπωμένο |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με μαγνήτη |
| Κράτημα Τσάντας | Διπλά Χερούλια |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 15cm |
| Μήκος | 49cm |
| Ύψος | 32cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |




















